«Бенфіка» – «Динамо» – 2:0. Онлайн матчу Ліги чемпіонів

фото показано с : glavcom.ua

2021-12-9 23:00

Чемпіон України завершує виступи в єврокубках

Хоч як прикро, але сьогодні, 8 березня, київське В«ДинамоВ» проводить останній матч в груповому турнірі Ліги чемпіонів. Команда Мірчи Луческу зустрічається з В«БенфікоюВ», в грі з якою в першому колі здобула єдине очко в поточному розіграші.

У В«ДинамоВ» були шанси на сприятливий підсумок зустрічей з В«БаварієюВ» і В«БарселоноюВ», проте реалії такі, що на нинішньому етапі розвитку кияни є найгіршою командою в своїй групі.

Це – за результатами. По грі В«ДинамоВ» мало шанси на успіх в матчах і з В«БарселоноюВ», і з В«БаварієюВ». Не говорячи вже про зустріч з В«БенфікоюВ» в Києві, де суперники розійшлися миром.

Сьогодні В«ДинамоВ» битиметься за престиж, а В«БенфікаВ» - за плей-оф Ліги чемпіонів.

42 хв. Класна атака Динамо. Розтягнули захист Бенфіки по всьому фронту, але останній пас Тимчика підкачав.

35 хв. У нас рівна гра. В паралельному матчі Баварія забила Берселоні, і Бенфіка на поточний момент виходить до плей-оф Ліги чемпіонів.

30 хв. Кияни поступово оговталися від двох голів. Вирівняли гру.

22 хв. ГОЛ!! Жілберто робить рахунок 2:0. Запахло розгромом.

16 хв. ГОЛ!! Яремчук забиває. Бенфіка попереду. Хороша атака з акцентом на лівий фланг і прострілом на п'ятачок.

11 хв. Небезпечно! Бущан рятує Динамо.

8 хв. МОМЕНТ! Циганков не влучив у порожні ворота. Це щось наврочили Віктору. Таких моментів може більше й не бути у грі.

4 хв. Циганков небезпечно прострілив - немає кому зіграти на випередження.

1 хв. Яремчук ледве не відкрив рахунок. Бущан врятував Динамо.

1 хв. Матч розпочався.

20 хвилин до початку матчу. Останні приготування.

30 хвилин до початку матчу. Команди на розминці. Тренер киян думу дамає.

40 хвилин до початку матчу. Відомі стартові склади.

В«БенфікаВ»: Влаходімос, Жілберто, Грімальдо, Вертонген, Яремчук, Жоау Маріу, Піцці, Рафа Сілва, Вайгль, Отаменді, Андре Алмейда.

В«ДинамоВ»: Бущан, Тимчик, Забарний, Сирота, Миколенко, Сидорчук, Шапаренко, Циганков, Буяльський, Вербич, Гармаш.