У київському метро зникла електрика (відео)
У столиці через проблеми з енергопостачанням після російського нічного обстрілу зникло світло в метро.Це аварійне вимкнення електроенергії. Відео тимчасового блекауту публікують у київських телеграм-каналах пасажири.






































































