У Києві заарештували двох чоловіків, які підпалювали авто військових
У Києві затримали двох чоловіків, яких підозрюють у підпалюванні обладнання критичної інфраструктури та автомобілів військових. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора. Правоохоронці зазначили, що підозрювані через анонімний Telegram-канал отримали замовлення за гроші підпалити релейну та батарейну шафи на залізниці в Оболонському районі Києва. glavnoe.ua »















