Ворог обстріляв Марганецьку громаду, двох людей госпіталізовано
Ворог обстріляв з артилерії Марганецьку громаду в Дніпропетровській області, внаслідок чого двоє постраждалих були госпіталізовані в стані середньої тяжкості, повідомив голова ОВА Сергій Лисак. interfax.com.ua »




















