Окупанти в Україні ділять сухпай на двох, а їх дружини жаліються на відсутність «пепсі»
Нові плівки розмов, перехоплені СБУ, свідчать про те, що загарбники в Україні не мають їжі та води, а сухпайок вже ділять на двох. «Еды нет, воды нет. Остался один сухпаек на двоих. Больше ничего нет. for-ua.com »











