Електроенергії достатньо, через негоду і ворожі обстріли є знеструмлення - Міненерго
КИЇВ. 30 травня. УНН. Виробленої електроенергії на 30 травня достатньо для покриття потреб споживачів, дефіциту не спостерігається, через негоду знеструмлено десятки населених пунктів у Дніпропетровській та Запорізькій областях, через ворожі обстріли такоє є знеструмлення по областях, повідомили у Міненерго у Telegram, пише УНН. unn.com.ua »
























