Угорщина домагається від "Газпрому" збільшення постачання газу – глава МЗС
КИЇВ. 29 серпня. УНН. Угорщина продовжить переговори з росією про додаткові постачання газу та розраховує досягти угоди з "Газпромом" про подальше збільшення постачань з наступного місяця, заявив у понеділок міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто. Про це УНН пише посилаючись на Reuters. unn.com.ua »































