Після вечірнього ворожого обстрілу Харкова двоє людей госпіталізовано, пошкоджено приватні будинки та багатоповерхівку
Двоє мирних мешканців Харкова отримали поранення та госпіталізовані внаслідок удару, завданого російськими окупаційними військами по Холодногірському та Новобаварському районах Харкова в неділю ввечері, повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. interfax.com.ua »



