Українці зібрали на бандерпечі вже 5,6 млн гривень, збір продовжується
Українці вже задонатили 5,6 млн гривень на бандерпечі для захисників в межах всеукраїнської акції "Тепло на фронт", яку оголосила "Українська команда". Збір продовжується. znaj.ua »

























