Кияни закликають мера Києва створити «Пункт Незламності» в КМДА
Для цього, як зазначає авторка петиції, не потрібне додаткове фінансування з бюджету столиці, адже будівля має світло, генератори, велику площу та вбиральні. Чи підтримуєте цю ідею? 44.ua »



















