Наразі без світла приблизно 15% споживачів - Кличко
КИЇВ. 9 березня. УНН. Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що наразі застосовуються екстрені відключення енергопостачання в столиці. Приблизно 15% споживачів перебувають без світла, передає УНН з посиланням на сторінку у Telegram Віталія Кличка. unn.com.ua »





















