Правоохоронці столичного метрополітену ліквідували нарколабораторію з “товаром” на 25 мільйонів гривень
Правоохоронці столичного метрополітену ліквідували нарколабораторію з “товаром” на 25 мільйонів гривень. Викрили лабораторію завдяки пильності поліцейських, які зупинили пасажира метро на станції “Святошин” для перевірки та виявили в нього наркотик – мефедрон. kievvlast.com.ua »
























