На блокпосту Миколаєва взяли в полон чотирьох російських розвідників і знищили їх бронемашину - МВС
Бронеавтомобіль окупантів "Тигр" знищено і четверо розвідників взято в полон на в'їзді до Миколаєва у суботу, повідомляється на сторінці Міністерства внутрішніх справ у Facebook. interfax.com.ua »














