Окупанти продовжують обстрілювати населені пункти Миколаївщини, у м. Очаків пошкоджено житлові будинки, поранено двох осіб - голова ОВА Кім
Російські окупанти продовжують обстрілювати населені пункти Миколаївської області, внаслідок чого пошкоджено цивільну інфраструктуру, повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім. interfax.com.ua »















