Прапорці повернулися на клумбу біля міськради у Кам’янському, але комунальники закликають мітингарів поводити себе більш цивілізовано
Як виявилося, інсталяцію, яку активісти назвали «Газон пам’яті» з самого ранку прибрав місцевий двірник Олег . 5692.com.ua »










