Росіяни оголосили нову “столицю” окупованої Херонщини
Адміністративною столицею окупованої частини Херсонської області після втечі російських військ з Херсона тимчасово стане Генічеськ. Про це заявив Олександр Фомін, який обіймає в окупаційній адміністрації посаду речника. На сегодня временной административной nr2.com.ua »



































