Окупанти обстріляли з мінометів прикордоння Сумщини - 20 "прильотів"
КИЇВ. 4 лютого. УНН. Російські окупанти вчора били з мінометів по території Білопільської громади Сумської області - 20 "прильотів". Про це повідомляє Сумська обласна військова адміністрація у Telegram, пише УНН. unn.com.ua »















