Окупанти вдруге поцілили по майданчику ЗАЕС: серйозно пошкоджено азотно-кисневу станцію та допоміжний корпус
Російські військові знову поцілили по атомній станції, але цього разу вже не біля, а прямо на майданчик, поблизу одного з енергоблоків 061.ua »




























