У Севастополі окупанти "з'їхали" з адмінбудівлі після ракетного удару по штабу Чорноморського флоту
КИЇВ. 28 вересня. УНН. Будівля адміністрації в окупованому росіянами Севастополі спорожніла після ракетної атаки українських ССО по чорноморському флоту. Про це повідомило видання “Крим реалії”, передає УНН. unn.com.ua »



















