Окупанти з опівночі обстріляли п’ять сіл у Чернігівській та Сумській областях
Російські окупанти в неділю станом на 21:00 обстріляли села Карповичі та Архипівка Новгород-Сіверського району, Клюси Корюківського району Чернігівської області, а також Білокопитове і Ходине Шосткинського району Сумської області, повідомляють на сторінці Оперативного командування "Північ" у фейсбуці. interfax.com.ua »






