На Київщині за 45 днів повністю відновили електропостачання звільнених від окупантів громад
У Київській області аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК повернули світло на території всіх громад, що постраждали від бойових дій. Електроенергія була подана у 600 населених пунктів в домівки 260 тис. родин. Роботи були виконані kievvlast.com.ua »






























