Українці оновили літній рекорд споживання електрики, брали аварійну допомогу з ЄС - Укренерго
КИЇВ. 29 серпня. УНН. В Україні напередодні, 28 серпня, зафіксовано новий літній максимум споживання електроенергії, у вечірні години енергосистема брала аварійну допомогу з двох країн ЄС. Тим часом через погоду знеструмлено 5 населених пунктів, через бойові дії та з інших причин без світла залишається 421 населений пункт. unn.com.ua »


























