Луганська ОДА: 11 осіб, які ховались в підвальному приміщенні в Шипіловому, перестали виходити на зв’язок
КИЇВ. 9 травня. УНН. Російські окупанти обстріляли село Шипілове в Луганській області. Під завалами двоповерхового будинку опинилося 11 осіб. Люди перестали виходити на зв’язок. Про це повідомив голова Луганської ОДА Сергій Гайдай, передає УНН. unn.com.ua »


















