Київ поступово "оживає": кількість п’яних кермувальників на дорогах столиці зросла, - ФОТО
Кількість водіїв у нетверезому стані на дорогах столиці стало значно більше. Лише за вчора інспектори оформили адміністративні матеріали на 27 осіб. Більше інформації в нашому матеріалі 44.ua »








