Працівників заманюють назад в офіси безкоштовною їжею. Через подорожчання продуктів ті погоджуються
В США швидко ростуть ціни на їжу. Через те, що харчуватися в ресторанах і навіть готувати вдома стало дорого, американці почали цінувати безкоштовні перекуси на роботі. І цим користуються роботодавці, які відкривають кафетерії, щоб заманити людей з ремоут... ain.ua »












