Цього року посольство Сербії відновить свою роботу в Україні, – Сибіга
Сербія відновить роботу свого посольства у Києві до кінця року, повідомив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга. “Ми високо цінуємо підтримку Сербією суверенітету і територіальної цілісності України та участь у Формулі миру. glavnoe.ua »





















