Українців просять заощаджувати електрику
“> В енергосистемі України виявлено дефіцит електроенергії, що прогнозується протягом поточного дня, 22 листопада, зокрема у вечірні години. Про це повідомила пресслужба "Укренерго". Збільшення споживання внаслідок похолодання призвело до додаткового навантаження nr2.com.ua »




















