Споживання електроенергії в Києві знизилось на 6,2%, Київщина зекономила 3,3%, - “Укренерго”
Сьогодні вранці, 30 жовтня, загалом українці спожили на 2,6% менше електроенергії, ніж вчора. Відповідно, в НЕК “Укренерго” не виникло необхідності в обмеженні споживачів. Але попереду вечір неділі, під час якого є ризик виникнення необхідності застосування обмежень. kievvlast.com.ua »
























