Звільняючи Україну від російських загарбників, загинув військовий з Криворізького району - Михайло Кайло
Михайло одразу ж приєднався до учасників антитерористичної операції, і цього лютого, коли розпочалося повномасштабне вторгнення, ні на мить не сумнівався та вступив до лав Збройних Сил України. 0564.ua »





















