На Київщині планують протягом дня відновити електропостачання для всіх абонентів
У Київській обласній військовій адміністрації (КОВА) повідомили, що станом на 2 листопада на Київщині без світла залишаються 16 тисяч осель. Стабілізаційні відключення електропостачання тривають. kievvlast.com.ua »














