Столична влада передала до комунальної власності ділянку автодороги на Оболоні
Сьогодні, 9 червня, на пленарному засіданні Київради ІХ скликання депутати передали до комунальної власності територіальної громади Києва ділянку автомобільної дороги та інженерну мережу зовнішнього освітлення в Оболонському районі. kievvlast.com.ua »























