У Миколаєві рівень води після підриву дамби знизився до 18 сантиметрів
КИЇВ. 20 червня. УНН. Рівень води в акваторії Миколаєва після підвищення через підрив російськими окупантами Каховської ГЕС до понад метра на сьогоднішній ранок знизився до 18 сантиметрів. Про це у вівторок повідомив мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, передає УНН. unn.com.ua »
























