Бійці ЗС України відбили ворожий штурм на двох напрямках в Луганській області, але ворог відновив наступ поблизу Золотого
Бійці Збройних сил України (ЗСУ) відбили штурм ворожих військ на двох напрямках у Луганській області, але окупанти відновили наступ біля Золотого та продовжують штурм Сєвєродонецька, повідомив голова Луганської військової обласної адміністрації Сергій Гайдай. interfax.com.ua »


















