Відновлено залізничне сполучення: в Ірпінь прибула перша електричка
КИЇВ. 7 травня. УНН. На залізничний вокзал Ірпеня сьогодні прибула перша електричка після закінчення бойових дій. Про це повідомив мера міста Олександра Маркушина, передає УНН.
unn.com.ua »




