Зеленський нагородив українців на честь Дня Соборності
Президент України Володимир Зеленський у День Соборності нагородив українців, які відзначилися в захисті суверенітету і територіальної цілісності України, повідомляє пресслужба глави держави. "В урочистій церемонії, яка відбулася в Маріїнському палаці в Києві, взяли участь медичні працівники, волонтери, військовослужбовці, енергетики, представники місцевої влади", - йдеться в повідомленні пресслужби на офіційному сайті. for-ua.com »




























