Електрики використовують менше через потепління, на Житомирщині діють обмеження - Укренерго
КИЇВ. 24 березня. УНН. Споживання електроенергії в Україні впало через потепління. У Житомирській області застосовуються обмеження в електропостачанні, в інших областях - без обмежень. Про це повідомляє Укренерго, пише УНН. unn.com.ua »


































