ЗСУ знищили три російські склади та станцію РЕБ
Ворог вів наступ на п’яти напрямках у Донецькій та Харківській області, а також намагався атакувати на півдні. Українські військові спочатку нинішньої доби відбили численні атаки російських агресорів на Донбасі і знищили ворожу станцію радіоелектронної боротьби (РЕБ). ukrnews24.net »













