Росіяни за день знищили три енергетичні об’єкти – Зеленський
Протягом 19 жовтня російські війська своїми ударами знищили три об'єкти енергетичної інфраструктури в Україні. Про це повідомляє президент Володимир Зеленський. "Протягом місяця збито 233 "Шахеди" та десятки ракет. Тільки сьогодні і лише nr2.com.ua »

















