Українська тенісистка стала чемпіонкою Вімблдону

фото показано с : ukrnews24.net

2023-7-14 00:04

У фіналі наша тенісистка Людмила Кіченок і хорват Мате Павіч завдали поразки бельгійсько-китайському тандему Йорану Флігену та Їфан Сюй. Українка Людмила Кіченок разом з хорватом Мате Павічем змогли виграти у мікст турнірі Вімблдону.

Вони здолали своїх супротивників у трьох сетах. Про це у четвер, 13 липня свідчать результати матчу, розміщені на сторінці Wimbledon у Twitter. Повідомляється, що

The post Українська тенісистка стала чемпіонкою Вімблдону appeared first on Ukrnews24. net.

.

українська тенісистка стала чемпіонкою вімблдону

Українська тенісистка виграла Вімблдон

КИЇВ. 13 липня. УНН. Українська тенісистка Людмила Кіченок стала чемпіонкою Вімблдона-2023 у змішаному парному розряді. Результати змагань оприлюднили на твітер-сторінці змагань, пише УНН.

unn.com.ua »

2023-07-13 23:51

Українська тенісистка Світоліна виступить на ґрунтовому турнірі ITF у Португалії

КИЇВ. 30 березня. УНН. Українська тенісистка Еліна Світоліна отримала wild card на турнір ITF W100 в Оейраші, який пройде 17-23 квітня, пише УНН.

2023-03-30 03:48

Українська тенісистка стала сенсацією у США, зробивши це вперше в історії: "З нами предки"

Дарина Снігур зробила те, чого було важко очікувати від тенісистки, яка посідає 124 місце у світовому рейтингу znaj.ua »

2022-08-30 17:05