Австрійський лікар наклала на себе руки після загроз розправи з боку противників щеплень
КИЇВ. 29 липня. УНН. В Австрії лікар, яка була змушена закрити свою практику через погрози розправи з боку противників заходів щодо стримування пандемії, наклала на себе руки, повідомила в п'ятницю прокуратура. Про це УНН пише з посиланням на агенство dpa. unn.com.ua »





















