Кличко вручив відзнаку реабілітологу-волонтеру, який допомагає відновлюватись пораненим захисникам
Мер Києва Віталій Кличко вручив почесну грамоту фізіотерапевту та реабілітологу Олександру Єрьоміну – засновнику реабілітаційного центру, який на волонтерських засадах допомагає відновлюватись військовослужбовцям, що постраждали під час бойових дій. Про це повідомляє сайт Київської міської влади. interfax.com.ua »




















