Донеччина: окупанти вбили одного мирного жителя, ще 7 поранили
КИЇВ. 17 травня. УНН. Російські окупанти за 16 травня вбили одного мирного жителя Донецької області, ще 7 людей в області дістали поранення. У Святогірську було ексгумовано тіла 4 людей, загиблих під час окупації. unn.com.ua »


















