Окупанти продовжують під приводом евакуації вивозити награбоване майно з ТОТ - Генштаб
КИЇВ. 8 травня. УНН. Окупанти продовжують під приводом евакуації вивозити награбоване майно з тимчасово окупованих територій Запорізької області. Про це повідомляють у Генштабі ЗСУ, передає УНН. unn.com.ua »


















