В Україну повернули тіла 19 людей, які померли у російському полоні
КИЇВ. 12 липня. УНН. До України повернули тіла 19 людей, які загинули у російському полоні. Також є можливість, що ще чотири тіла будуть повернуті найближчим часом. Про це повідомив під час круглого столу Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко, передає УНН. unn.com.ua »
















