"Гроші на два нові ресторани є, а на податки – нема". Розмова з мером Львова Андрієм Садовим
Уже традиційно останній у році випуск програми ZAXID. NET LIVE ми присвячуємо підсумкам досягнень і провалів року у Львові. І хто ж, як не міський голова, мав би відповісти за це? Доброго вечора, пане Андрію. 24tv.ua »










































