Кременчужани скаржаться на сморід від "Кременчукм'ясо", а там запевняють, що у них пахне лише копченою ковбаскою
Будь ласка, напишіть у соц-мережах ваші думки та відгуки щодо запахів на Г. Бреста: чи дійсно вам пахне копченою ковбаскою? 05366.com.ua »


































